top of page

do 01 dec

't Veilinghuis — Grote feestzaal

België vs. Kroatië

Kom met je vrienden, je familie, je collega’s, je buren, je lief, ... supporteren voor ons nationaal elftal!

Registratie is afgesloten
Andere evenementen bekijken
België vs. Kroatië
België vs. Kroatië

Waar en wanneer?

01 dec 2022, 14:30 – 19:30

't Veilinghuis — Grote feestzaal, Tongersesteenweg 150/152, 3800 Sint-Truiden, België

Over het evenement

Volg de wedstrijden  op groot scherm in ‘t Veilinghuis

en schreeuw ze samen naar de finale!

We gaan het weer gezellig maken, met een lekker biertje, een glaasje wijn, cava of iets fris (alles is inbegrepen).

Wij serveren je lekkere frietjes, broodjes pulled pork van op de Ofyr en/of The Bastard, nacho’s, burgers zoals het moet.

Sfeer, gezelligheid, daar gaat het ons om.

Voor iedereen zijn er zitplaatsen voorzien op stoelen of aan hoge krukken.

Deuren open 14.30 uur

Aanvang match 16.00 uur

Deuren sluiten 19.30 uur

Inschrijven op voorhand

De toegangskaarten kan je vooraf afhalen

€49,00 per persoon kinderen -15 jaar: €24,00

kinderen -10 jaar: €15,00

Voor 5 uur lang, eten en drinken inbegrepen

In de grote feestzaal

Gratis Parking

Deel dit evenement

bottom of page